Ja i mój świat.

Cześć, jestem Hubert i trochę brakuje mi zimna! Nie lubię słońca, nienawidzę słońca - widząc promyk mam dość, chcę schować się w cieniu i przeczekać ten marny dzień. Bo z góry zakładam, że będzie marny. Słoneczne dni zawsze są marne.
Zwiastuny robię od niedawna, pewnie niecałe miesiąc, ale spodobało mi się to - przyszło to tak nagle, pewna koleżanka uznała, że powinienem się tym zająć - więc ruszyłem na youtube, wyszukałem filmiki z vegasem... to, tamto... Pobrałem, ogarnąłem i coś tam kleiłem. Pierwsze zwiastuny są złe, jednak z dwóch jestem mega dumny!
Ale miałem mówić o sobie... Kocham czytać, pisać opowiadania, zajmuje się nawet własną książką, do której zrobiłem swój pierwszy zwiastun. Miałem go poprawić, ale jakoś mi się nie chciało. Co wskazuje na to, że jestem cholernym leniem, którego trzeba do wszystkiego zapędzać.
W bloggerze siedzę od dwóch/trzech lat? Nie pamiętam dokładnie, musiałbym sprawdzić swojego pierwszego bloga, którego usunąłem - wstyd, hańba, że pisałem coś takiego.
W wolnych chwilach gram w League of Legends, w skrócie lol, jak wolicie... Dla ogarniętych w tym temacie, preferuje mida i bota.
Moją ulubioną lekcją jest język polski - znaczy się był, a w tym roku nie wiem jak to będzie, bo nowy nauczyciel i w ogóle - może mnie zniechęci.
Jestem wolny i niech tak zostanie.
To tyle, dzięki,
Finnick Odair - aaa, nick wziął się od zamiłowania do Igrzysk Śmierci, które stopniowo malało. :D Ale i tak nie zmienię nazwy. (=

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz